Kā novērst atstarpi starp balkona durvīm un aplodu?

Valters 2017-09-20

  Labdien!

Pirms 3 gadiem nomainījām vecos koka logus pret jauniem koka logiem, bet pagājušajā ziemā starp balkona durvīm un aplodu parādījās ~4mm atstarpe. Logi tiek regulāri eļļoti un kopti. Kāpēc tā notika? Kā to novērst? Ziemā aukstums nāk iekšā.

Paldies!

Atbildes:

 • 2017-09-25 15:32
  Kaspars Zihmanis
  Kaspars Zihmanis
  Labdien!

  Gribējās precizēt. Durvis sastāv no vērtnes (piestiprināta ar eņģēm pie rāmja) un rāmja (fiksējas pie ēkas sienas). Aploda ir elements, kas nosedz montāžas šuvi strap durvju rāmi un sienu.
  Ja pēkšņi starp durvju rāmi un aplodu ir parādījusies 4 mm šķirba, tad domājams, ka kustējusies pati ēka (piem. nosēdusies) vai mitruma režīma ietekmē deformējies ir rāmis (rukums vai briešana). Iespējams, ka pati aploda ir deformējusies un tādēļ šķirba radusies. Neredzot esošo situāciju un nezinot ēkas vēsturi, grūti komentēt, kas Jūsu gadījumā ir noticis. Katrā ziņā esošo škirbu var aiztaisīt ar putām, vati, pašizpletošajām vai parastajām montāžas lentām, silikonu, atkarībā no tā, kurā pusē (iekšpusē vai ārpusē) defekts atrodas. Ja aukstums nāk telpā pa logu perimetru, tad atkārtoti jāpārbauda montāžas šuves stāvoklis. Ja tiek atkļātas spraugas, tad tās jāaiztaisa ar iepriekšminētajiem materiāliem.

  Kaspars Zihmanis - logu speciālists